Renault Laguna Coupe Sport Emotıon 2.0 Dci 150 Bg BVA Test

Bu hafta dış görünüşüne vurulduğum bir başka otomobili anlatmak istedim.

Aslında hatchback araçlara bayılıyorum. Bagajı küçük, yusyuvarlak güzel bir görüntüsü var. En güzel otomobil sedan falan değil gözümde. Hep hatchbackler favorim. Bu araç ise aşık olunacak kadar güzel. Olanlar haklı:) Şu görüntüler harika bir kalemden çıkmış.

Aracın içi için dışı ile aynı fikirleri savunamayacağım. Dışı ne kadar estetik ve etkileyici ise içi o kadar sıkıcı. Neden sıkıcı çünkü kurcalayacak düğmeleri yok. Konsol bana göre az düğmeli olunca ancak radyoyu aç karıştır. Sıkıldım tabi. Bu sefer arka koltukta da oturdum.

Coupe araçların arka koltuğunda benim gibi iri bir insan nasıl oturur sığar mı diye denemek lazımdı. Ön koltukta upuzun bacakları olan birisi oturur ise sığması zor. Camlardan dışarı bakmak da keyifsiz. Camlar küçücük çünkü. Zaten coupe ise iki kişilik araçtır değil mi? Arka koltuğun kahve vs için ortasından açılan o aparatı uçak da gidiyormuş izlenimi veriyor. İşte ona bayıldım.

Yolda gidişi spor bir arabanın keyfini fazlasıyla veriyor. Müziği açtığınızda kendinizi müziğin ritmine kaptırmış yakalayabilirsiniz:) Aşağıda aracın videosunu seyrederken benim hissettiğim gibi hissedeceğinizi umut ediyorum.

Aracın içindeyken kıskanç bakışlara maruz kaldım yine. Tabi yakışıklı bir adamın yanındaki koltukta oturuyorum onu mu kıskandılar, yoksa aracın güzelliğimi büyüledi onları bilmiyorum. Her iki türlü de pek keyifliydi gezilerimiz.

Geçen gün öğrendiğim kadarıyla bu araçta gözü olan birileri daha varmış. Onun da Laguna aşkına ortak olabilirsiniz. Bu da linki. Cem hayalini gerçekleştirebilecek mi ben de merak içindeyim.

Görsel şu adresten alınmıştır.
Laguna Coupe Arabam.com’daThe best home videos are here

Berna Mutlu Aytekin

2 yorum

  1. Pingback: Ne Gündü Ama! « Laguna Coupé Benim Olacak

  2. Fatih Murat Eyioğlu   •  

    gayet güzel ve mini bir yazı olmuş Berna. Beyaz gömleğiyle Hasanı yakaladım sanki yansımalarda ?

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak