Nice yaşlara Zarakol 2.0

Aslı’dan bir davet aldım. aslında katılıp katılmamak konusunda biraz tereddüt ettim. Sonra kısa bir düşünme ve ardından karar verdim. Bizimle beraber düzenlediği organizasyonlarda hep mutlu eden, üzmeden, kırmadan hiç bir aksaklığa neden olmadan çalışan bir ajans. Sosyal medya’nın içinde dinamik bir şekilde var olan bir ajansın doğum günü bu, herhangi bir kutlama değil.

Şu yazımda belirtmiştim. İletişim kurmak önemli ve iletişim dili önemli diye. Evet bu dili doğru kullanıp kendi ve markası adına başarılı işlere imza atan bir ajans Zarakol 2.0.

Kumkapı’da bir eğlence düzenlemişler. Kutlama yapılacak yine dostlar görülecek. Gülünecek eğlenilecek falan. Ama ağrım sızım var. İlaç içtim yarım saat uyumalıyım sonra gidip gidemeyeceğime karar vereceğim dedim. Kafamı yastığa koyduğum gibi uyumuşum. Yarım saat sonrada ben de orada olmalıyım diyerek yataktan fırladım. Kumkapı’ya bizleri, misafirlerini götürmek için 2 ayrı servis aracı ayarlanmış. Arabalara yerleştik. Yola çıktık. Her şey çok güzeldi. Uzun 2 masa hazırlanmıştı. Sosyal medya’dan tanıdığım herkes oradaydı. Bol bol fotoğraf çekip insanların gülümsemelerini görüntüledim. İşte keyif aldığım kısım bu.

Dünya Rakı Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Zarakol 2.0’ın da 1. yaşı kutlanacak. Bolcana rakı, balık, dansöz göreceğim ve dümbelek sesleri kulağımda olacak tüm gece İçki ile aram yok, balık ile de ve hatta çekinir darbuka sesine uyup iki salınamam da ulu orta. Bu tür bir eğlence benim eğlence anlayışıma uymuyor pek, ama olsun. Orada olmalıyım. Arkadaşlarımı kutlamalıyım. Arkadaşlarım diyorum.

Hani ilk konuşmada aynı telden çaldığınızı düşündüğünüz insanlar olur ya işte bu ekip ilk konuştuğumuzda bende böyle bir samimiyeti uyandırdı. Dikkatli, kararlı ve hırslı kendi çıtalarını aşmak için çalışıyorlar. Daha küçük bir ajans ama biz 1 senede bir sürü çalışmasını alkışladık. Aradaki mesafeyi hiç bozmayan ama samimiyetten de ayrılmayan bir arkadaşlığımız oldu tüm ekiple.

Zarakol 2.o adına Ercüment Büyükşener’e, Aslı Pınar Tüfekçi’ye, Hamza Şamlıoğlu’na ve Murat Karakaş’a çok teşekkür ederim. Bulundukları yerde keyifli bir çalışma ortamı inşa etmişler, harikalar yaratıyorlar. Ben de her yaptıkları işte bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada avuçlarım patlayıncaya kadar alkışlamak istiyorum. İşte geceden bir kaç kare. Diğerleri de izinler alınınca şurada olacak.


Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

4 yorum

 1. Fundasen   •  

  Çok eğlendikk çokkk

 2. bma   •  

  fotoğraflar için teşekkür ederim Funda 🙂 Soyadını hak ediyorsun vallahi

 3. FKH   •  

  süper bir eğlence olmuş hakikaten 🙂 fotoğraflarda harika..

 4. bma   •  

  teşekkür ederim. Zarakol bizi çok güzel ağırladı. Keşke her ajans bu kadar özen gösterebilse bloggerlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir