Yarın güzel bir gün

Bir haftadır beklediğimiz sonuçları alacağız nihayet. Bu sıralar hastaneli durumlar söz konusu. Ama biliyorum ki güzel haberler alacağız. Sonuçlar güzel çıkacak. Tüm haftadır bunu bekliyorum. Yarın bir olsun da.

Bir de üstelik yarın başka bir güzellik daha karışıyor hayatımıza. Duru bebek geliyor. Amcamın tatlı bir kızı olacak. Ben de yarın yeni doğmuş bebek fotoğrafı çekeceğim. Alev’in fotoğrafları kadar başarılı olur mu bilmiyorum ama bebeğin bana benzeme durumu var, belki buna seviniriz .

Yarın  mis gibi bebek kokacak ortalık ve insana cennetteymiş gibi hissettirecek. Minicik ayakları minicik parmakları olacak. Şimdiden heyecanlıyım. Doğum haneye girebilirsem belki bir mucizeye de şahit olacağım.

Bütün hafta otomobil fotoğrafları çekmek için uğraşmışken, şimdi objektifin arkasında yeni doğmuş pespembe bir bebek olacak. Benim içinde güzel bir anı olacak. Hafta sonu planlarımın içinde her şey yolunda giderse yine Auto Show’a gitmek var. Gezemediğim 2 tane Hall vardı. Onları da görmek istiyorum. Bu da yine yeni fotoğraflar demek. Geçen hafta yayınlanan fotoğraflarımdan çok olumlu dönüşler aldım. Arabam.com ve Milliyet.com‘da çıktıktan sonra Canonturk.com, Renault ve Fiat‘ın Facebook sayfasında fotoğraflarım paylaşıldı. Fotoğraf makinemi aldığım zaman CanonTurk.com ‘a üye olmuştum. Fakat forumun nasıl kullanılacağını, nasıl fotoğraf paylaşılacağını bilemiyordum. Yoğun bir dönemdi hiç ilgilenememiştim. Oradaki üyelerden Milliyet.com’da ki “Bir Kadının gözünden Auto Show” Foto Galerimin paylaşıldığı haberi gelince ben de Canonturk.com ‘da daha fazla vakit geçirmeye başladım. Forumlarda paylaşılan fotoğraflar ve bilgilerden yararlandım. Gerçekten çok katkısını gördüm. Fotoğraf ile ilgileniyorsanız (ve tabi Canon kullanıcısıysanız) mutlaka bir göz atmalısınız. Bir çok tebrik maili aldım. Şu endişeli geçen hafta da oldukça iyi geldi diyebilirim. Yararlandığım kaynaklar ile ilgili bilgi almak için bana benimgunlerim(at)gmail.com adresinden mail yazabilirsiniz. Cevapsız bırakmayacağımdan emin olabilirsiniz.

Bir de sonuçlar belli olursa yarın yatağına mutlu yatan, kafası rahatlamış biri olacağım. Bir haftalık endişe de bitecek. Güzel düşünelim güzel olsun. Heyecanla bekliyorum. Yarın olsun hayrolsun…

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

4 yorum

 1. Burcu   •  

  umarım sonuçlar bekldiğinizgibi çıkar ve sende rahatlarsın bernacığım. bebeişe gelince sağlıkla kavuşun ve bir meleğin ilk anlarını karelerinle bizde şahit olalım :))

 2. reyhane   •  

  Umarım iyi çıkar sonuçlar, benim çocuğun iyi çıktı şükür, bloğumda sevincimi paylaşmıştım heyecanla..Bebeiş de sağ salim doğar umarım..

 3. bma   •  

  İnşallah yarın sabah 8:30 ‘da hastanedeyiz. 10’da da içeri alacaklar ben de her dakikayı fotoğraflayacağım. Sizinde bebeğinizi Allah analı babalı büyütsün Reyhan Hanım.

 4. bma   •  

  İnşallah Burcu’cum. Sarı pebiş bir bebekle karşılaşmayı umuyorum bakalım bana benzeyecek mi :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir