Vitringez.com çocuklar için çanta boyama atölyesi düzenliyor

Ekran Resmi 2013-12-12 22.38.29

Bu yazı anne ve babalar için :)

13- 15 Aralık tarihleri arasında 4 yaş üstü çocuklarınız için harika bir etkinlik düzenleniyormuş. Yeni haberim oldu hemen sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgili arkadaşım Natali Yeşilbahar’ın yeni girişimi Vitringez Türkiye’nin moda arama motoru olarak anılıyor. Şu an 300.000’den fazla ürünü barındıran Vitringez.com‘a girdiğinizde aradığınız ürünü kolayca bulabiliyorsunuz. Fiyatı yüksek gelse, size göre bedeni olmasa da alarm kurabiliyorsunuz. Bununla ilgili ilerleyen günlerde sizlerle detaylı bir yazı paylaşacağım. Bu yazım sadece bu hafta sonunki planınız için.

Vitringez.com ekibi tüm enerjisi ile bu cuma, cumartesi ve pazar günleri 3 gün boyunca ( 13-15 Aralık) İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en trend ve en çok ziyaret edilen fuarı İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda 4 yaş üstü çocuklar için çanta boyama atölyesi düzenleyecek.

Üç gün boyunca kısa aralıklarla devam edecek olan atölyede, katılımcılara neşeli ve uzman bir ekip eşlik edecek. Çocuklar, hayal gücüne dayalı desenleri, doğa dostu bez çantalar üzerine taşıyacak ve yaratıcılıklarını sergileyerek ailelerine unutulmaz birer hatıra bırakacaklar. Çocuklarınızın kendi elleri ile hazırlayacağı çantalar ile ona güzel bir anı hediye edebilirsiniz.

Yakın zamanda böyle bir etkinlikte bulunmuştum. Mutluluktan kendilerinden geçtiğini söyleyebilirim. Çocuklarınız deneyimli bir ekip ile güzel vakit geçirirken siz de Vitringez.com hakkında Natali’nin enerji dolu ekibinden bilgi alabilir. Modanın arama motorunun hikayesine ortak olabilirsiniz.

Şimdi sizlerle Vitringez.com hakkında kısa bir bilgi paylaşıyorum. Çocuğunuzu uyuttuktan sonra modanın renkli dünyasına dalıp gitmeniz için :)

Vitringez hakkında

Alışveriş ve moda tutkunu internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen Vitringez, Türkiye’nin moda arama motoru. Giriş ve kullanım için üyelik gerektirmeyen kullanıcı dostu web sitesi ile modaseverlere kapılarını açan Vitringez, aynı zamanda, kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinin dâhil edildiği kapsamlı arama motoruyla online mağazaların internetteki en iyi takipçisi. Moda, stil ve trend haberlerinin yer aldığı bloğu ile birlikte başlı başına bir moda platformu oluşturan Vitringez, deneyimli pazarlama uzmanları, profesyonel IT mimarları ve modayla yaşayan trend takipçisi bloggerlardan oluşan ekibiyle, moda ve e-ticaret sektörlerinde alışveriş alışkanlıklarını değiştiren “modanın Google’ı” olarak ön plana çıkıyor.

 

Berna Mutlu Aytekin

2 comments

  1. Natali Yesilbahar (@nataliyesilbhr)   •  

    Atölyemizi beğendiğine göre sana da çanta vermeliyim boyaman için :)
    Bize güzel blogunda yer verdiğin için teşekkür ederiz :)

  2. Bernam   •     Yazar

    ah ne güzel olur :) moda dünyasına güzel mi güzel bir armağansınız. Yorum bıraktığın için ben teşekkür ederim :)

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak