Vichy beni daha güzelleştirecek


Vichy’nin yeni ürünü: Cellu Destock

Diyete direnç gösteren bölgelerde kanıtlanmış etkinlik sloganıyla yola çıkmışlar. İşte o diyete direnç gösteren insan benim, ha bölge demişsiniz ha insan aynı şey işte 🙂
Vichy’nin yeni selülit karşıtı ürünlerinin reklamına rastladım. İlginç oluyor zaten reklamları. Bu sefer gerçekten inandım ve yaz için güzelleşmeyi ümit ediyorum. Tamam güzelim de daha da güzelleşsem fena mı olur 🙂 Vichy de bana yardımcı olacak.
Cellu Destock adlı ürün selülit görünümünde 7 günde gözle görünür düzgünleşme vaad ediyor. Yine reklamına kanıp alacağım ürünlerden biri olacak ama reklamı çok çarpıcı olmuş. Kendisi de o reklam kadar akılda kalıcı olursa hayat kurtarır.  Malum yaz geliyor. Ürün tanıtımında “Vücut şekli belirgin şekilde incelip, diyetin yol açabileceği gevşekliğe karşı cilt sıkılaşacak ” buyurmuşlarLipo Masseur inceltici sıkılaştırıcı masaj aletini de yanında veriyorlarmış. O da profesyonel inceltme tekniklerinden yararlanarak cildime masaj yapacak, ve su atılımını sağlayacakmış. İlgilenenler için, ürünün tavsiye edilen tüketici satış  fiyatı, 75,00 TL.

Şu profesyonel incelme tekniklerinin üzerimde başarılı olması için sanırımbiraz da boğazımı tutmam gerekiyor.

Sene 2010. Yesem yesem zayıf kalsam diye bir şarkı vardı ya bilim adamlarından böyle bir proje bekliyorum.

Berna Mutlu Aytekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir