Twit-lesem mi twit-lemesem mi?

Microblogging diye bir şey varmış dedim. Twitter varmış . 6-7 aydır microblogging dünyasındayım. FriendFeed harika bir sosyal paylaşım platformu benim için. O kadar çok şey öğrendim ve bir sürü arkadaş edindim ki. Orada çok zaman geçiriyorum bu yüzden. Sonra FriendFeed girişlerimi de Twitter hesabıma yönlendirmeye başladım.
Yaklaşık 1 aydır tüm diğer arkadaşların feed’lerine yaptığım yorumlar ve beğeniler Twitter hesabıma aktarıldı. FriendFeed’ de ki hesabıma link de versem Twitter takipçilerimden fazla tepki aldım. Ben de daha uygun olacağını düşündüğüm için bugünden itibaren FriendFeed yönlendirmelerini Twitter’dan kaldırdım. Kaldırdım dediysem de hepsini değil başkalarının feedlerine yaptığım yorumları kaldırdım. Beğenilerimin linklerinin Twitter’a aktarımını kaldırdım.
Artık biraz daha rahat edecek Twitter takipçilerim. “Sırf FriendFeed’den girişler geliyormuş buraya Berna Hanım” diye tepkiler de alıyordum. Bazı kişiler takip etmeyi bırakmışlardı. Bu değişim umarım doğru bir karar olmuştur.

Görsel Clevercupcakes ‘e  aitdir. Şu adresten ulaşılabilir…

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir