Tavsiye Melekleri açıldı

tavsiye melekleri

Tavsiye kanalının süper yeni projesi Tavsiye Melekleri açıldı. Ben de ilk meleklerden olduğum için karnımdaki minik melekle beraber açılışa davetliydim. Canım arkadaşım Renan’ın tüm işleri o kadar keyifli oluyor ki bu biraz da enerji meselesi galiba. Renan’ın enerjisi çok yüksek, yüzü hep gülüyor, hep çevresindekileri sevindirmek onlara fayda sağlamak için uğraşıyor ve sonunda hep akılda kalan güzel işlere imza atmış oluyor.

Renan’ın yeni sürprizi Tavsiye Melekleri’nin tanıtımı bir yeni yıl partisi ile yapıldı. Tavsiye Evi’nde gerçekleşen partide her yer KutukutuParti‘nin süper fikirleri ile süslenmişti. Sofrada bir kuş sütü eksikti diyebilirim.

berna mutlu aytekin

Bir çok melek bir araya geldik ve sohbet etme imkanı bulduk. Elbette ben de diğer melekler igibi Melek kanatlarımla bir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedim.

tavsiye melekleri

Efendim Tavsiye Melekleri nedir derseniz önce size Tavsiye Evi’nden bahsetmem gerekecek. Tavsiye Evi, ünlü markaların yeni çıkan ürünlerinin kadınlarla buluştuğu yaşayan bir evdir. Bu evde Tavsiye Melekleri olarak adlandırılan üye kadınlar, herkesten önce ürünleri deneme ve bu deneyimlerini diğer kadınlarla paylaşma imkanı bulur. Markalar bu evde hedef kitlelerine doğrudan ve samimi bir pazarlama yöntemiyle ulaşmış olurlar. Tavsiye Melekleri ise; Tavsiyemelekleri.com üzerinde yer alan bu portal ile kullanıcılar sitede yer alan forumlara katılarak bilgi ve tavsiyelerini paylaşabilecek, Melek Blogger’ların yazılarını takip edilebilecek, Uzman Melekler’le yakınlaşabilicek ve Melek Tavsiyelerinden faydalanabilecek.  Dolu dolu içeriği ile Tavsiye Melekleri için Türkiye’nin en güçlü kadın topluluğu diyebiliriz.

Bu topluluğa dahil olmak için hemen siteye göz atın derim. Tatlı dostluklar kurmanız garanti :)

Hem ne demişler ‘Tavsiyeler hayatı kolaylaştırır’

Sevgiler…

 

Berna Mutlu Aytekin

1 comment

  1. renantavukcuoglu   •  

    Bebek odamızı #tavsiyeediyorum :) Geldiğin için, açılışımızı renklendirdiğin için ayrıca teşekkürler:)

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak