Startup Live Etkinliği Başlıyor

okalip toplantı keyfi

Sizlere daha önce yazılarımda sıkça bahsettiğim Okalip Toplantı Keyfi, Startup Live Etkinliğine sponsor olmuş. Startup Live Etkinliği bu yıl 26 Eylül – 28 Eylül tarihleri arasında Okalip’te düzenlenecek.

startup live 2 - okalip toplantı keyfi

Nedir Startup Live derseniz, girişimlerin fikirleri ile katılıp yatırımcılar ve alanında uzman kişilerle buluşma imkanı bulduğu uluslararası bir organizasyon. Bu yıl 2.si düzenleniyor. Organizasyon 3 gün sürecek ve bu süreç içerisinde girişimciler alanında uzman mentorlar eşliğinde girişimlerini jürilerin beğenisinde sunuyor. Girişimciler bu şekilde yatırımcılar ile buluşuyor. Startup Live’ın jüri üyeleri 41?29! kurucusu Alemşah Öztürk, Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop, seri girişimci & melek yatırımcı Orkun Tekin, medyanet CEO’su Rima Erdemir ve TRPE Venture Partners yönetici ortağı Tolga Güreş’ten oluşuyor.

Toplantı yapmanın gerçekten çok keyifli olduğu Okalip Toplantı Keyfi’nin sponsorluğu da gayet yerinde bir hareket olmuş. Gitmek, bu ortamı solumak isteyen tüm girişimcilere duyurulur.

Daha detaylı bilgi almak için startuplive.in/istanbul/2 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Berna Mutlu Aytekin

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak