Sony Xperia Z ile fotoğraf çekmek

Fotoğraf çekmek dış dünyadan uzaklaşmak, hayatın güzel yanlarını görebilmek, insanlar ile iletişim kurmak, bu vesile ile başka hayatlara sızmak beni çok mutlu ediyor.

Fotoğraf çekme serüvenim 2009’da başladı. Çektiğim fotoğrafları beni takip edenler ile hemen paylaşmama olanak sağlayan Instagram ise özellikle bu sene çok yoğun kullandığım bir sosyal ağ haline geldi. Hatta blogumun alt bölümünde Instagram hesabımda sergilediğim çalışmaları görebilirsiniz. Bunun dışında fotoğraflarımı sergilediğim bir fotoblogum bulunuyor. Ona da bernamutluaytekin.com adresinden ulaşabiliyorsunuz.

Sony ile Sony Xperia Arc ile çektiğim İstanbul fotoğraflarının sergilenmesi ile başlayan, Instagram yarışmalarında jüri üyeliği yapmam ile devam eden bir iş birliğimiz var. Sony Xperia Z ile bu iş birliğini biraz daha ilerletmeye karar verdik. Bildiğiniz üzere Sony’nin telefonları özellikle bir hanım için gerçekten çok estetik bir görünüşe sahip. Aksesuar olarak bile kullanabilirsiniz. Kaldı ki benim gibi fotoğraf çekmeye hayatında büyük yer ayıran biri için yeni çıkan Sony Xperia Z’yi deneme ve bol megapikselli kamerası ile fotoğraf çekme fikri çok heyecan verici. İnsan Sony Xperia Z’yi elinden bırakmak istemiyor.  Ben ise doygun renklere sahip, su ile temasta sıkıntı yaşamayan bu akıllı telefon ile renkli bir dünyayı sizler ile paylaşmaktan çok mutlu olacağım.

6 ay boyunca Sony Xperia Z ile çektiğim fotoğrafları sizler ile Twitter hesabım ve Instagram hesabım vasıtasıyla paylaşacağım. Sanırım ara ara da vakit buldukça Sony Xperia Z ile ilgili bloguma da bir şeyler karalayabilirim. Yoğunluk dolayısı ile bloguma çok fazla yazı yazamadığımı düşünürsek Sony Xperia X ile ilgili sormak istediklerinizi sosyal ağlarım üzerinden bana iletebilirsiniz. Bildiğim kadarı ile yanıtlamaktan çok keyif alacağımdan emin olabilirsiniz.

Hangi sosyal ağlarda olduğumu ise blogun sağ tarafında yer alan eklenti sayesinde bulabilirsiniz. Twitter’da ve Instagram’da “bernam” kullanıcı adı ile yer alıyorum. Fotoğraflarıma yorum yaparsanız ne mutlu olurum 🙂

Bugün Sony Xperia Z ile ilk fotoğraflarımı çektim. Hemen hemen her gün bir tanesini paylaşacağım. Hatta ilk fotoğrafım da aşağıda yer alıyor.

Berna Mutlu Aytekin Sony Xperia Z - Balat Series

Demin de dediğim gibi yorumlarınızı okumak bana keyif verecek, yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Sevgiler,

Berna Mutlu Aytekin

5 yorum

 1. evren kuyu   •  

  canım gerçekten iki güç birleşince ortaya enfes şeyler çıkıyor,ilgiyle takip ediyorum : )

 2. BMA   •     Yazar

  Teşekkürler kuzu 🙂

 3. eylem   •  

  harika görünüyor.

 4. derya deniz   •  

  çok bilgilendirici teşekkürler

 5. ilker Serdar   •  

  Daha fazla fotoğraf ve daha fazla macera için sabırsızlanıyoruz! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir