Sevgiliye özel fotoğraf albümü

Hayatımızı anlamlı kılan güzel anılardır ve bunun vazgeçilmezi tabii ki de sevdiklerimize vereceğimiz hediyelerdir. Yaklaşan sevgililer günü öncesi de Lukapu.com tam bu noktada hayat kurtarıyor. Lukapu size 3 adımda sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyeyi sunuyor! Lukapu ile hiçbir tasarım bilgisine ya da teknik detaya ihtiyaç duymadan sevgiliniz için profesyonel kalitede fotoğraf kitapları hazırlayabilirsiniz! Lukapu’yu kullanırken yaşayabileceğiniz tek zorluk; fotoğraflarınıza ve en mutlu anlarınıza karar vermek olacak. Bu özel günde sevginizi ölümsüz kılan bir fotoğraf albüm kitabı oluşturmak için sadece üç adıma ihtiyacınız var; Programı İndir – Kitabını Yarat – Siparişi Ver.


En güzel anlarınızı Facebook hesabınızın ya da harddiskinizin derinliklerinde gittikçe daha az ziyaret edilir hale getirip onları tüketmeyin. Hemen Lukapu.com adresine tıklayın ve aşkınızın en güzel anlarını ölümsüzleştirin!
Evinizden veya iş yerinizden siparişinizi verin, size özel albümünüz 7 gün içinde elinizde olsun. Sevgililer Günü’ne özel siparişinizi vermek için ise son gün 07 Şubat 2012. Sevdiğinizi mutlu edecek hediyenin farklı ve ölümsüz olmasını istiyorsanız www.lukapu.com sizi bekliyor.
www.lukapu.com adresini tıklamanın yanı sıra, 0212 279 50 60 numaralı çağrı merkezini de arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

*Basın bülteni olarak yayınlanmıştır.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir