Sazlıklardan havalanan

Tüm gün aklımda bu şarkı vardı. Eee ilk defa bir sazlık görüyorum ne de olsa.İlk defa bataklık içine batmış da oldum bu vesile ile.İlk defa şapkamın içine bir kocaman sinek yerleşti ve 15 dakika saçlarımın içinde gezinip durdu. İlklerimiz bunlar ile sınırlı değil. İlk defa video çekiminde bulundum. İlk defa beraber düşündüğümüz bir senaryo çekildi. Bizler konuk oyuncu olduk. Çekim yaptık iyi güzel de, sesim karga gibiydi nezleyi  atlatamamıştım. Karga sesimle konuşmayıp saçlarımla yüzümde çıkan uçukları falan saklarım diye düşündüm. Çekimden sonra bir de röportaj vardı. Kaçış yoktu işte orada rezil oldum. Asık suratlı “eğlenmeyi çok seviyorum” diyen bir kadın oldum.  Rezil oldum. Neyse geçti bitti. Çekim yapmak ne zor işmiş. Allah kolaylık versin dizi oyuncularına. Ben de kendi çapımda bir dizi oyuncusuyum artık. Yorgun argın eve geldik bu hafta sonuna kadar ancak yorgunluğumuzu atarız sanırım. Tüm hafta sonu tamamen dinlenmek istiyorum.

Hafta sonu Durusu’daydık. Geçen hafta anlattığım proje için hafta sonu Durusu’da bol bol temiz hava aldık. Eşim ve ben ÇekbirDuster için yollardaydık. Yollar derken sabah erken saatte yola çıkışımızı kast ediyorum. 6:30 ‘da başlayan bir cumartesi sabahı Durusu’ya varışımızla aksiyon dolu bir güne dönüşmeye başladı. Durusu’da bir otelde kaldık. Bol bol Duster ile gezip etrafı fotoğrafladık.

Ben çekimde iken eşim bir sürü fotoğrafımızı çekti. Spoiller olmasın diye yayınlayamadıklarım var. Ama bir iki kare paylaşacağım. Çok eğlendik. Yasemin Hanım ve eşi ile sohbet de ayrı bir keyifti. Ayağımızda sarı çizmeler ile, üstümüzde yağmurluklar ile kendi kendimize bakıp bol bol güldük.

Tabiat koşulları sağolsun. Haftaya daha sağlıklı bir bilgi verebileceğim. Şu sıralar çektiğimiz videoların (aslında çektiğimiz demek de yanlış benim oynadığım demeliyim) montajı yapılıyor olmalı. Biz bir sürü eğlenmiş iken siz de seyrederken eğlenirsiniz umarım.

Otel’de şömine başında güzel şarkılar dinlemek gerçekten bünyeye iyi geldi. Yanımda aşk olunca şömine de ateşte ayrı güzel. Proximity ajansı bizi iyi ağırlamak için ellerinden geleni yaptı. 2 günlük çekimler ve koşuşturma sonunda 3 kişi hastalanmış buradan hepsinin çarçabuk iyileşmesini diliyorum.

Bir iki gün içinde vakit bulup maceralarımızı size özet geçerim umarım… Beni izlemeye devam ediniz (TV kanalı cıngılı gibi oldu ama)

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir