Q7 hız yapmaya geliyor

Sevindim. Beşiktaş benim gözümde çok zamandır güzel bir transfer yapmıyordu. Şimdi rakipleri kıskandıracak bir futbolcu daha geldi takıma. Oh çok şükür.
Quaresma Türkiye’ye geldi. Yarın klasik testler yapılacak. Ardından ben lig başlasın diye geri saymaya devam edeceğim.
Ricardo Quaresma kimdir?
Kendisi Türkiye’ye emekli olmaya gelen diğer yıldızlar gibi yaşlı değildir. 83 doğumlu. Biz de oynadıktan sonra futbolu bırakan yıldızları çok gördük sahalarda. Taraftarın Q7 ismini verdiği yıldız futbolcu 10 yaşında Sporting Lisbon’da alt yapı da forma giyerek futbol hayatına başlamış, 10 sene içinde sağlam kariyer yapmış. Figo’nun 7 numaralı formasını giyen Q7 Sporting Lizbon, FC Barcelona, Porto, Inter, Chelsea ‘de top koşturmuş Chealse’den sonra Inter’e dönen Q7 şimdide Beşiktaş’ın sahasını şenlendirecek. El değmedik kupa bırakmayan Q7, umarım Beşiktaş’ın da hedeflerine ulaşmasını sağlayacak. Kartal Yuvasında hemen Quaresma ürünleri satışa çıktı. Yarında İnönü’de 18:30 imza töreni olacak. Yeni ürünler çok güzel hele beyaz t-shirtlere bayıldım.
Başkan’ın değişmemesinin bir hayrını gördük. Ya da başkan kendi başarısızlığını affettirmek için böyle bir transfer yaptı diye düşünüyorum. Q7 için kıskananlar bir Sergen daha geldi takıma diyorlar. Yetenekli ama itaatsizmiş. Adı üstünde kıskanıyorlar 🙂 Keyifli bir sezon geçiririz. Quaresma bizi sever biz de onu seversek bu sene rakip takımın ağları çok havalandırırız.
Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir