Minimicik minimicik

Aman Allahım bu nasıl bir izdiham. Ama sonunda benim oldu. Miniminicik netbook’umdan söz ediyorum. Casper marka, Windows 7 ile çalışıyor sadece 10 inç bir ekranı var, ağırlığı ise1 kilo. Pek maharetli kendisi ve çok tatlı. Net’siz kaldım demiştim ya mecburiyetler sonucunda yeni bir netbook aldım. Bimeks’in açılış dolayısıyla fiyatını indirdiği  netbook’lardan nihayet alabildim. Alışveriş merkezi eve yakındı saat 10:00’da açılış olacakmış izdiham olur diye erkenden gittim. benim gibi düşünen çok kişi varmış. güzel bir sırada saatin gelmesini bekledik. sonrasında açılan kapılar ve milletin birbirini ezdiği sahneler. Gözümün önünde gitmiyor sanki bedava verecekler netbook’ları. önde olmanın verdiği rahatlıkla ve neredeyse yüz kilo olmanın verdiği hareketsizlikle uzun boylu erkekler tarafından ezilme tehlikesi geçirdiğim doğru. bir tanesinin üzerime düştüğü, kadının birinin ise elimi tırmıkladığı da doğru. Uzun kasa kuyruğunda da kendimi bayılacakmış gibi hissetmem de hepsi aldığım ürünün özelliklerinin daha iyi olduğunu öğrendikten sonra yüzümde oluşan gülümsemeye değer.

Blogumun temasını bilmem kaçıncı kez değiştirdim. umarım artık sorunlar ile karşılaşmam. Eski Toshiba bilgisayarımın da zannettiğimden daha ucuza tamir olacağını öğrenmem keyfimi yerine getirdi. Siz siz olun sakın Murat Muhallebicisi denen o kafe’ye gidip de bilgisayarınızı şarja takmayın voltaj yükselmesinden dolayı bilgisayarım şoka girmiş. Ben de bugün gidip hesabını soracağım.
Hastalık, şeker, tiroid durumları için gittiğim doktorumdan umduğumdan farklı olarak sıkıcı haberler ile geri döndüm. İlaçlar yetersiz gelmiş dozları arttırıldı. İştahımı kesecek ilaçlar reçeteme yazıldı ve ben bu sabah itibari ile tek tek yutmaya başladım. Olan mutfak sanat bloguma olacak kesilen iştahla beraber artık bu evde salata ve meyve yenilecek. Ne yapalım ben de bol bol sebze çorbası tarifi yazarım.. Bu arada doktorumda internet ile ilgilenen birisi çıktı biraz şaşırdım. Bloglarımın adreslerini istedi.. Şimdi tekrar doktorlarla ilgili işler için dışarı çıkıyorum. Yarın likemind var. Güzel bir gün olacak..
Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir