Master of Duster

Hafta sonu sabahın erken saatlerinde eğlenceyi uykuya tercih edip yollara düştüm. Maslak’da güzel bir ofiste senaryo yazdık. Ondan önce biraz Duster’ları inceledik. Bir odaya kapandık, Bol bol beyin fırtınası yaptık. Arkasından eğleneceğinizi düşündüğümüz bir senaryo çıktı ortaya. Gelecek hafta da bu senaryonun çekimi için şehir dışında olacağız. Sonra sizinle paylaşması kalacak. Umarım siz de bizim kadar eğlenirsiniz. Umarım biz de gelecek hafta Duster ile keyifli saatler geçiririz. Ekibimiz Yasemin Sungur, Barış Evren Erdoğan, Alp Solak ve Bendeniz’den oluşuyor.

Haftaya şehir dışında 4×4 bir otomobili test ederken bir yandan da bol bol fotoğraf çekeceğim. Kalacağımız otelin çevresi ölümsüzleştirilmek için bekleyen güzel manzaralara sahip. Ben de elimde fotoğraf makinesi ile bu sayede foto bloga biraz özen göstermiş olacağım. Sonra oylama süresi başlayacak. Video’da ben de olacağım kendimi rol yaparken seyretmek nasıl bir his olur acaba?

Neyse şimdilik ekibimizle beraber çalışmamızdan bir güzel fotoğrafımızı yayınlıyorum Sizleri Master of Duster ile tanıştırayım.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

3 yorum

 1. Yasemin Sungur   •  

  Ne güzel bir hafta sonu geçirdik :))

  Benim için en güzeli pek çok yeni kişi ile tanışmak, sadece isimleriyle bildiğim sosyal medya arkadaşlarımı yakından tanımak.

  Çok güzel bir organizasyon ve bizim takım harika…

 2. Serkan Eren   •  

  Aracımı tanıtıyorsunuz, yoksa reklam çekimlerimi, nedir bu ?

 3. bma   •  

  ikisi de değil:) Duster yani Dacia bu otomobil için bizden bir video hazırlamamızı rica etti. Canınız ne isterse yazın ve çekin dedi gerekli ekipmanı sağladılar, bize düşünmemiz için bir zaman verdiler. Biz de bir video çektik. İçinde aracı tanıtacak bir şey yapmadık sadece eğlendik yakında sizinle paylaşıyor olacağız. Diğer 3 grupta birer video çektiler onların çalışmalarını da henüz görmedik. Biz de merakla yayınlanmasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir