Magnum mini

En sevdiğim donurmanın minisi çıkmış:) Magnum Mado portakallı dondurmadan sonra en sevdiğim ikinci dondurma. bademlisi, beyaz çikolatalısı arasında seçim yapamam. İki tane ye o zaman diyenlere de o kadar da abartamam derdim. Yaz gelmeden Algida’nın Magnum Mini ve Pasta ataklarından sonra köşe bucak marketlerde bu güzellikleri aradım. Ancak bulabildim. Aniden bastıran tatlı krizleri için iyi gelse de 🙂 Nasıl olsa küçücük diyerek ipin ucunu kaçırmayın.

Artık abartmadan ikisinden de yiyebileceğim. Magnum’un Minisi çıkmış. Kocaman kocaman diye reklamı yapılan bir ürün için hedeften sapmamı olmuş bu Mini Magnum onu tam bilmiyorum ama böyle olduğu iyi oldu.

Yaz gelmeden Algida’nın Magnum Mini ve Pasta ataklarından sonra köşe bucak marketlerde bu güzellikleri aradım.

Algida için de benim içinde güzel hamle oldu. Buzdolabım Magnumla doldu:) Magnum Mini 6’lı paketler de satılıyor. 2 ayrı kutu seçeneğiniz var. Benim aldığım kutu da Magnum Beyaz, Magnum Classic ve Magnum Bademli olarak 2’şer taneden toplam 6 tane vardı. Diğer pakette de Magnum Classic, Magnum Antep Fıstık ve Magnum Fındık çeşitlerinden 2’şer adet bulunuyormuş. Onu da bir ara deneriz yaza daha çok var. Fiyatı 7,49 Tl olarak belirlenmiş. Reklam filmi sıkça televizyonda dönüyor ama kaçırdıysanız şuradan seyredebilirsiniz.  Şimdiden Afiyet Olsun.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir