Lilakutu nedir?

Kutular ile sosyal medyanın arasındaki hassasiyet bir gün bile azalmadı. Bizlere her gönderilen kutu diğerleri tarafından “Bana neden gönderilmedi?” taciz edilmemize yol açtı, kutuyu gönderenler bolca tepki aldı. Ama bu sefer olay başka. Eşime gönderilen ve ” Bu kutuyu hayatınızdaki kadına vermelisiniz” notu ile eve getirmesi istenen Lila rengi bir kutunun içinde bir çiftin kavga etmesine neden olacak şeyler yazıyordu. O kutunun eve gönderilmesinden memnun olmamıştık. Biz de bu sefer memnuniyetsizliğimizi dile getirdik. Tabii tüm bunlar Aynebilim’in hazırladığı bir organizasyonun parçasıymış. Lilakutu.com ile tanışmamız böyle oldu.  Sosyal medya’da zaten bu konu ile çalkalanıp duruyor. İlgili iletilere şuradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya’da oldukça yer kaplayan bir kutu hadisesi ile daha karşı karşıyayız.  LilaKutu sosyal medya’nın önce evli çiftlerine ardından da yorumları ile sosyal medya’da yer alan bir çok kullanıcıya içi minik testerlar ile dolu olan bir kutu gönderdi. Evli çiftlere gönderilen kutu tam anlamıyla kavga çıkarmaya yönelik bir çalışmaydı 🙂 Kutu evin erkeklerine gönderilmiş ve eşlerine hediye edilmesi istenmiş. İçinde bir mektup var. Ama o mektupta aşk dolu sözlerin iletildiği kişi ben değilim. Gel de kavga çıkarma 🙂 Neyse evdeki ufak krizi anlattıktan sonra kutuyu inceledim. İçinde bize mutluluklar dileyen bir not var.

Onun dışında da bir çok krem, parfüm, oje ve şampuan ve deodorant’ın mini boyları var. Bu mini boy ürünlere bayıldım. Eskiden beri çok severim zaten. Hem kutu hem de minik ürünlere karşı bir zaafım var. Ev kutu kaynıyor. Kremlerin mini boylarını da seyahate giderken mutlaka çantama koyuyorum. Günlük bakım için kullandığım her ürünün bir de mini boyunun olduğu küçük bir çanta makyaj masasının üzerinde durur. Acil bir durumda evden çıkıp bir yerde kalmaya gideceksem eşyalarının çoğunun hazır olduğu çantanın içine atıveririm. Lilakutu’nun gönderdiği ürünleri de hemen hafta sonu gezimizde kullanacağımız çantanın içine atıverdim.

Gelelim Lilakutu.com‘un ne iş yaptığına.

Lilakutu.com ‘a üye oluyorsunuz. Bu üyelik size her ay postalanacak içerisinde yeni ürünlerinin deneme boylarının olduğu bir kutunun gelmesini sağlıyor. Görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Üstelik bu ürünlerden de herkesten önce haberdar olabilirsiniz. Üstelik ürünleri kullandıktan sonra dilerseniz orjinal boylarını lilakutu.com’dan satın alabilirsiniz. İçinde 5 adet ürünün olduğu bu kutu için lilakutu.com’a kargo ücreti dahil ayda 19TL ödeme yapmanız gerekiyor. Lilakutu.com’da fikirlerinizi yazabileceğiniz bir bölüm (LilaSırlar) ve satın aldıkça puan kazanabileceğiniz bir ayrı güzellik (LilaPuan) daha var. Size hangi ürünlerinin gönderileceğini ise oluşturduğunuz güzellik profili ile aslında siz belirliyorsunuz.

Benim gibi ilk çıkan ürünleri denemek isterseniz ve küçük deneme boyu ürünlere ilginiz var ise lilakutu.com tam da size göre bir yer. Bu güzel etkinlik için çaba harcayan Aynebilim‘e teşekkür ederim 🙂

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir