Kullanım koşulları

Bu bloga girmiş kullanıcılar, aşağıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

1. Bu blogda yer alan yazıların ve kullanılan materyallerin, blog sahibinin izni olmadan üçüncü kişiler tarafından kullanılması ve kopyalanması yasaktır.

2. Blogda yapılan yorumlardan, yorum sahipleri sorumludur. Yapılan yorumlar hakkında suç duyurusunda bulunulduğu takdirde, yorum sahibinin e-mail adresi, ilgili kişilere verilecektir.

3. Blogda yer alan makaleler blog sahibi Berna Mutlu Aytekin’e aittir. Kaynak göstermek şartı ile sitenizde/blogunuzda yayınlayabilirsiniz. Bunun dışında blog sahibinin izni olmaksızın kopyalanması veya dağıtılması yasaktır. Kopyalama işlemi ile karşılaşıldığında, blog sahibi hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

4. benimgunlerim.com blogundaki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. benimgunlerim.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. benimgunlerim.com, bağlantı verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

5. benimgunlerim.com bloguna erişiminiz, kullanmanız veya bu blogdan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten benimgunlerim.com sorumlu tutulamaz.