İstiklal Caddesindeyiz “Bi’bakar mısınız”

Bi’ bakar mısınız 15 mayıs etkinliğini yağmur altında başladı. İlk önce akülü arabası olan arkadaşlar kesin gelemezler diye düşündüm ama sonra herkesin vaktinde geldiği benim geç geldiğim ortaya çıktı. Dönüş yoluna yetiştim. Akut ile olan bölümü kaçırmışım.

Beyoğlu belediye Başkanlığına  derdimizi anlatan kocaman bir pankart astılar. Bu sefer çok kalabalık değildik. Yine de etkinliğin yapıldığı yer açısından düşünürsek yanımızdan geçen herkes bize destek oldu. İstiklal Caddesini işte bu yüzden seviyorum. Alkışlayanlar, peşimize takılıp bizimle beraber yürüyenler, fotoğraf çeken turistler, derdini anlatmak için yağmurda kalkıp İstiklal Caddesine gelen bir sürü engelli insan.

Hemen rozetlerden alıp üzerime iliştirdim. Ne kadar çok insan görürse farkındalık o kadar artacaktır. Yanıma bir kaç tane de yedek rozet aldım ve bir kaç tane de çıkartma. Dışarı çıktığımda yürüyen bir pano görevi yapacağım bir müddet 🙂

Islıklar ile geri dönüş yolunda çektiğim kısa video aşağıda yeni fotoğraflar bana ulaştıkça Flickr hesabımda paylaşacağım. Sağ menüden görebilirsiniz. Daha önceki etkinlikle ilgili bilgi almak için şu adresi, Bi’bakar mısınız oluşumu ile ilgili bilgi almak için ise şu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir