İş ilanı

İş ilanı

Bahçelievler civarında ikamet eden,

Genç, dinamik, kişisel motivasyonu üst seviyede,

Sorumluluk sahibi, iletişim kanallarını doğru kullanan, gelişime açık,

Hijyen odaklı çalışabilecek,

Aktif, planlı, organizasyon konusunda yetenekli,

Temizlik  konusunda minimum 2 sene deneyimli,

Alanında kariyer hedefleyen,

Derhal işe başlayacak durumda bayan,

Gündelikçi aranıyor!!!

İş tanımı:

Toza alerjisi olan insanların yaşadığı bir evin temizliğinden sorumlu olmak. Haftalık ve aylık belirlenen periyodlarda evde hijyeni sağlamak.

İşe alınacak personelden kafasına göre evin şeklini değiştirmemesi, çalışır durumda devraldığı çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi,  bulaşık makinesi, mutfak robotunu temizleyeceğim derken bozmaması, bulaşık makinesinden bardak, tabak çıkartırken akrobatik hareketler yapmaması, perde takıp, cam silerken ise dengesini koruması beklenmektedir.

Adayların sigara içmemesi, Seda Sayan, Yemekteyiz ve türlü evlendirme programlarını seyretme alışkanlığının olmaması tercih sebebidir.

Görevlendirilecek personel, maaş + yol + yemek sistemi ile ücretlendirilecektir.

Müracaatlar için benimgunlerim (at) gmail.com ‘dan  ya da iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz.

Çok zor durumdayım, yukarıda anlattım ama işin şakası gerçeği bu. Ev çöp ev haline dönmek üzere. Amatör ev kadınlığını bıraktığımdan beri ev sanki bir otel odası. Otel odalarını her gün temizliyorlar. Benim evin hali içler acısı. 3-4 tane ayrı temizliğe yardımcı bayan geldi ama benden beterler. Ben hala kireç sökücünün nasıl kullanılması gerektiğinden, neyi ne kadar söktüğünden bir haberim. İşte eve gelen hanımlarında bu konuda benden kültürlü olduğu söyleyemeyeceğim. Hem yavaş hem de sakarlar. Üstelik eşyalarımı kırmışlar ve benim haberim de olmamış. Sanki söyleseler ne olur?

Şimdi yine arayış içindeyim. Sosyal medyanın gücüne güveniyorum 🙂 Umarım yakın zamanda birini bulurum. Tanıdığınız, güvendiğiniz ve temizliğinden emin olduğunuz birileri var ise çevrenizde, bir mail kadar yakınım. Şimdiden teşekkürler 🙂

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir