Instagram’ın en ilginç 8 kullanıcısı ile tanışın

instagram

Uzun zamanımı harcadığım Instagram’da çok ilginç kullanıcılar var. Ben çoğunlukla estetik bulduğum manzara fotoğraflarını paylaşırken tamamiyle farklı konseptlerde paylaşım yapanların sayısı da oldukça fazla. Ben de bu ilginç kullanıcıları size tanıtmak istedim. İşte en ilginç instagram hesapları:

Paul Brouns

Paul Brouns instagram fotoğraflarında bizi günlük hayattaki geometrik unsurlarla ile bir araya getiriyor. Bizim görüp geçtiğimiz yerler onun gözünde daha farklı bir açı ile canlanmış. İlham verici bir galerisi var.

paulbrouns instagram

Kendisine instagram’da @paulbrouns kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

My_shadowplay

Minimalist, aydınlık, göz yormayan bir galeri. Onca karmaşanın içinde insan biraz da böyle fotoğrafları görmek istiyor. My_shadowplay isimli hesabı ben severek takip ediyorum.

My_shadowplay instagram

Siz de kendisine @my_shadowplay kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Mr. Pimpgoodgame

Siz de göz attığınızda fark edeceksiniz ki Benny Winfield Jr. beyefendi Selfie hareketinin öncüsü olduğunu iddia etmekte. Haksız da sayılmaz. Kendisini takip eden 146.000’den fazla takipçi ile oldukça sevildiğini de söyleyebiliriz. İstikrarlı selfie’leri ile oldukça dikkat çekici :)

mr pimpgoodgame - instagram

Siz de kendisine @mrpimpgoodgame kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Willitbeard

Bu beyefendinin ise anlaşılacağı üzere sakalları ile ilgili bazı problemleri var. Kendisini ilginç girişimleri ile instagram’da takip edebilirsiniz. Hatta hızınızı alamazsanız kendisinin bir de bu eşsiz çalışmaları sergilediği tumblr blogu bulunmakta. Biyografi bölümünden adresini görebilirsiniz.

willitbeard - instagram

Siz de kendisine @willitbeard kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Bartsfishtales

Deniz mahsülleri ile aranız nasıl? Benim çok yok ama fikir çok ilginç geldi. Bart Van Olphen isimli beyefendi  instagramın izin verdiği ölçüde yani saniyeler içinde size her videoda farklı bir deniz mahsülleri yemeği yapıyor. Bazen denizde yemeğini pişirirken bazen de balık seçimi konusunda tüyolar veriyor.

bartsfishtales - instagram

Siz de kendisine @bartsfishtales kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Miserable Men

Hadi gelin sizi birbirinden perişan erkekler ile tanıştırayım. Şaka bir yana kadınların alışveriş tutkusundan dolayı yıpranmış erkekleri sergileyen bu instagram hesabı siz de mağdurlardan biri iseniz siznirlerinizi bozabilir. Ama ne kadar perişan olduklarına bakar mısınız? Sizin de böyle fotoğraflarınız var ise onları hesap biyografisinin altında yer alan mail adresine mail atabilirsiniz. Hadi onları meşhur edelim :)

Miserable_men  - instagram

Siz de kendisine @Miserable_Men kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Venus Two Face Cat

Onu uzun zamandır takip ediyorum. Dünya üzerinde böyle bir kedi olabileceğine ben de imkan vermezdim ama son zamanlarda paylaştığı fotoğraflarla tavşanların da, kuşların da iki yüzlü olabileceğini göstermiş :) Yüzünün iki ayrı yanı farklı görünümde olan Venus kendine benzeyen kedi oyuncakları ile, kediler için üretilen özel tasmaları ve aksesuarları ile oldukça popüler.

venus two face cat - instagram

Siz de kendisine @Venustwofacecat kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Nyonair

New York’a gökyüzünden bakmak. Düşüncesi bile heyecan verici. Nyonair adlı hesap bize New York’u gece gündüz gökyüzünden izleme şansı sunuyor. Günün her saatinde güzel görüntüler ile karşılaşmak için takibe almakta fayda var.

Nyonair - instagramSiz de kendisine @nyonair kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz.

Size ilginç bir galeri vaad etmiyorum ama gördüğüm rengarenk dünyayı instagram hesabımda paylaşıyorum. Benim galerime de göz atmayı unutmayın :)

Credit: rachelsimmons.com/2013/02/instagram-unmasked-a-teen-explains-why-its-all-the-rage/

Berna Mutlu Aytekin

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak