Aşk pastası

Sevgililer günü bir gün değil tüm şubat ayı için geçerli olmalı demiş Homend. Kendileri zaten en sevdiğim markalardan olduğu için etkinlik davetine gönderdikleri bana özel hazırlanmış video ile gönlümü bir kere daha fethettiler.

Kendini başka birinin gözünden seyredince gözleri dolar mı bir insanın doluyormuş demek ki 🙂 Cd ile bana gönderilen bu daveti seyredince mutlaka katılmalıyım bu organizasyona dedim.  Geçen hafta sonu Serkan Bey’in Chef’s Table adlı güzelim mutfağında hem yemek yaptık hem de Homend’in yeni ürünü Functionall 2802 adlı resmen her şeye dönüşen mutfak robotunu inceleme fırsatımız oldu.  Serkan Bey’in mutfağında hep Homend ürünleri kullanılıyor. Daha önceki ziyaretlerimde fark etmiştim. Onun ürünün nasıl kullanıldığını anlattığı bir 3 dakikalık konuşmadan sonra başladık eşlerimizle beraber pasta ve aşk içeceği yapmaya.

Bu kısmı benim için çok eğlenceliydi çünkü elimi bile sürmedim desem yeridir. Sevgili eşim mutfak robotu ile çalışmayı pek sevdi bana sadece astanın üstünü süslemek için çikolatalar ile oynamak kaldı. En güzel kısmı yani 🙂

Homend’in bu yeni ürünü ile ilgili inceleme yazısı için sizi biraz bekleteceğim. Çift bıçaklı oluşu kullanımını çok kolaylaştırıyor ve Homend ürünlerinin kullanma klavuzunu okumak ise bana resmen zevk veriyor.

Yakında daha detaylı bilgiler ile bir yazı hazırlayacağım.

 

 

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir