Haftanın blogunda bu hafta Beyin Ereksiyonu konuk.

Beyin Ereksiyonu takip etmeyi sevdiğim bloglardan biri. Yazarı Murat’a sözüm var çok beklettim bu yazıyı. Onun sitenin güncellenmesi, yeni çalışmalarını (Menemen) da koyması için bir müddet bekledik. Şimdi tadına doyulmayan bir tasarımı oldu. Murat’ın kelimeleri de aşık bir adamın elinden çıkma. Aşk güzel şeydir. Murat’da çokça aşık. Bol bol Artvin’de ki yare güzellemeler var blogunda 🙂

Şu açılır açılmaz çalışan ve kotamı silip süpüren Menemen bölümü de gün içinde gülümsemek için çok ideal.

Hakkımda bölümünü ana sayfada anlatmış. Gözüme gözüme kendine de çok benzeyen avatarı çarpıyor 🙂 Reklam ve pazarlama dünyasına gönül vermiş Murat’ın kişisel blogu Beyin Ereksiyonu Dağarcık, Genel, Haberler, İnceleme, Sessizliklerim bölümlerinden oluşuyor.

Sessizliklerim bölümü favorim. Sosyal medya konusunda yazı yazdığı İnceleme bölümünde de her blog yazarının gerek duyduğu konular var. Göz atmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca paylaşım sitelerinin ikonlarına da bayıldım. Şeker gibiler.

Ana sayfada Google reklamları yok onun yerine postların içinde reklamlar gömülü. Google nedense alakasız reklamlar koymuş sanırım blogun adından dolayı. Ama ilginç saptamaları olduğu için tasarımından ziyade yazdıklarını okumak da beni düşünmeye sevk ediyor. Blogun amacı da bu zaten.

Çok tatlı kocaman kocaman kutucuklarda “Kardeş siteler” bölümünde Murat’ın takip ettiği sitelere bağlantılar verilmiş. Güncellenmesi gerekli. Bağlantı verilen linklerden çalışmayanlar var. Onun dışında girdiğinizde sıkılmadan bir çok yazıyı bir solukta okuyacağınız bir blog olmuş. Eski halinden kat kat güzel. Murat’ın ellerine sağlık. Çünkü sitenin tasarımı da ona ait. Keyifle okumanız dileklerimle.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir