Göktaşı’ndan bana armağan geldi

Bugün Sevgili Gök taşı( Nurcan Örtügen Gök) benden bahsedince ne çok sevindim. Bana hediye ettiği gök cisimi beni ne çok güldürdü desem de doğru olur 🙂 Göktaşı’nın ilkteleskobum projesinden daha önce bahsetmiştim. Hatta blogda sağ tarafta onun sitesine giden bir banner’da mevcut. Projenin gönüllülük esasına dayanması ve Gök taşı’nın deliler gibi emek harcaması siteye yeni yeni resimlerin gelmesiyle daha da hayranlık uyandıracak bir hale dönüştü. Zaten çocukların resimlerini hep beğenmişimdir. Hayal dünyası ile dünyayı bizimle beraber yaşayıp da çok farklı algılamaları, her şeyi basit bir dil ile anlatmak için küçücük ellerine rengarenk boyalar almaları beni sevindiriyor. Resimlere oy vermek için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın. Küçük beyinlerin “Hayalimdeki Uzay” resimlerine göz atarken dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

Nurcan Örtügen Gök bir uzay aşığı. Bu karşılıksız iyilik yapmayı kendine iş edinmiş çılgın kadın, nasıl tanıştığımızdan ve benimgunlerim’den fezamen.com adlı blogunda da bahsetmiş. Bir de ufak hediyesi var ki görünce bol bol güldüm.

Arkadaşım zaman zaman bizlere de gök cisimleri armağan ediyor. Benim cisim biraz ilginç olmuş ben gök cisimi denince yıldızdı, bulutsuydu, samanyolu beklerken bambaşka bir hediye aldım 🙂 Görmek için şuraya tıklayınız.

Gök taşım teşekkür ederim, öperim canım.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

1 Yorum

  1. Nurcan Örtügen Gök   •  

    Ben de seni öperim Bernam. Bu tatlı pazarı tatlı gülüşlerle renklendirdiğin için :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir