Foreo Luna 3 İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde 4 günlük bir tatile çıktım. Yanıma Foreo’mu almayı unutmuşum. Eve geldiğimde saat gece 02:00 civarıydı. Hemen gidip yüzümü yıkadım. Kendisine sarılarak uyudum resmen. Bu yazımda size bir süredir kullandığım Foreo Luna 3’den bahsediyorum.

Herhangi bir yüz temizleyiciden çok daha fazlası kendisi. Ve kesinlikle cildinizi şımartmak için tasarlanmış. Bir yanı cildimi temizlemek için kullanıyorum. Diğer yanını temizlik arkasından cildime uyguladığım serumumu daha da cildime yedirmek ve masaj yapmak için kullanıyorum. Neden Foreo Luna 3 çünkü Foreo Luna 3’de T Sonic sistemi mevcut. Diğer fırçaların ulaşamayacağı kir ve sebum atıklarını dakikada 8000 titreşim göndererek temizliyor. Sonic dalgalar ayrıca kan dolaşımını hızlandırıyorlar. Bu sayede pürüzsüzleştirici bir etki de yaratıyor.

Benim cildim hassas. Siz de tüm cilt tipleri için ayrı tasarlanmış Luna 3′ lerden kendi cilt tipiniz için olanı seçebilirsiniz. Ben hassas ciltler için olan Foreo Luna 3’ü kullanıyorum. Dolayısıyla çok güçlü bir temizlik sunarken cildimi de koruması için hassasiyet ayarını düşürüyorum. Tüm bu ayarlamaları mobil uygulama ile belirleyebiliyorsunuz. 16 farklı güç seviyesinden cildiniz için uygun olanı bulabilirsiniz. Foreo Luna 3 bir mobil uygulama ile çalışıyor. Önce Foreo uygulamasını cep telefonunuza indiriyorsunuz. Sonra elinizdeki Luna 3’ü Bluetooth ile uygulamaya bağlıyorsunuz. Temizlik esnasında uygulamayı kullanarak Luna 3’ün cildinizin hangi bölgesinde kaç saniye duracağınızı bile seyredebiliyorsunuz. Seyredip uygulamak çok eğlenceli. Derinleme temizlik ile cildin nefes alacağını bilerek uykuya dalmak insanı mutlu ediyor. Derinleme temizlik önemli dedik, bir de Foreo Luna 3’ün masaj özelliklerini kullanmayı seviyorum. En sevdiğim masaj modu Contour Crazy modu. Kendi ihtiyacınıza göre mod seçebilirsiniz. Mesela sabahları elmacık kemiklerinizi ve yanaklarınızı masajla güne hazırlayabilirsiniz. Bu mod daha az allık sürmemi sağlıyor ve cildimi çok sağlıklı gösteriyor. Sevdiğim diğer mod ise Nothing but Neck, kendisi ile gece yatmadan boynuma ve gerdan bölgeme cilt bakım serumum ile bakım uyguluyorum. Akşamları Nothing but Neck’i, gündüzleri ise Contour Crazy’i uyguluyorum. Göz çevresi ve çene hattını sıkılaştırıcı modları da mevcut. Toplamda 4 ayrı modu var. Her gün bir tanesini de kullanabilirsiniz tabii. Gıdıdaki sarkmalar için ya da göz altı morlukları ve kaz ayağı kırışıklıkları için kullanılabilir.

Siz de Foreo Luna 3’ü deneyimlemek isterseniz Bakırköy Capacity’de, Zorlu, İstinye Park, Demirören ve Nişantaşı Sephora’larda görebilirsiniz. Ayrıca Sephora’nın web sitesinde de satışta, mevcut.

Berna Mutlu Aytekin

2 yorum

  1. Asli S. S.   •  

    Fiyat olarak çok pahali ama… Size özel indirim kodu varsa belirtseniz ya da isteseniz lütfen. Ya da daha alınabilir olduğunda yine bizi haberdar edin Berna Hn.
    Sevgiler.

  2. Bahar   •  

    Foreo kullandığını bilmiyordum ben de almayı düşünüyorum ama fiyatının pahalılığı ve bir çok ucuz benzeri ürününün olması aklımı karıştırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir