Dört Mevsim Cafe’de Babalar gününü kutluyoruz.

Babalara en güzel hediye Dört Mevsim Cafe’de!

Canım babalarımıza adanmış en özel günde, ona vereceğiniz sımsıcak bir öpücükle beraber huzur dolu bahçesiyle Koşuyolu Dört Mevsim Cafe’de doyumsuz bir kahvaltıyla Babalar Günü’nü kutlamak istemez misiniz?

Anadolu yakasının parlayan yıldızı Koşuyolu’nun en iddialı mekanları arasında bulunan Dört Mevsim Cafe Restaurant’ta muhteşem Babalar Günü programı hazır! Babanıza veya eşinize krallara layık bir sofrada, onu ne kadar sevdiğinizi anlatabilir, yemyeşil ağaçların arasında, hoş sohbetlerinize cıvıl cıvıl kuş seslerini ortak edebilirsiniz.

Koşuyolu Dört Mevsim Cafe’de hayatınızın en özel kişisine armağan edeceğiniz kahvaltıda neler yok ki; 70 çeşit birbirinden güzel kır kahvaltı seçeneklerine, sıcak, soğuk limitsiz içecekler dahil olacak. 20 Haziran Babalar Günü özel kahvaltısı Dört Mevsim’de sabah 10.00’da başlayacak. Saat 14.00’e kadar sürecek brunch’ın kişi başı fiyatı ise sadece 20 TL!

Huzur dolu bir kahvaltı veya romantik bir akşam yemeği!

Koşuyolu Dört Mevsim Cafe Restaurant’ta eşlerini Babalar Günü’nde romantik bir akşam yemeği ile şımartmak isteyenler içinse tüm ayrıntılar düşünülmüş! Dört Mevsim’in romantizm kokan bahçesinde, meyve ağaçlarının mis kokusu arasında, hoş bir müzik eşliğinde sayısız menü seçeneklerinden birini eşiniz ve kendiniz için ısmarlayabileceksiniz. Koşuyolu Dört Mevsim’de içki dahil akşam yemeğinin ortalama fiyatı ise 40 ila 50 TL arasında değişiyor.

Bu Babalar Günü’nü huzur dolu bir ortamda değerlendirmek isteyenlere duyurulur!

Muhittin Üstündağ Cad. No:53

Koşuyolu – Kadıköy / İstanbul

Tel :0216. 545 52 20

*Basın bülteni olarak yayınlanmıştır.
Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir