Dondurma: Korkulu rüyam

Düşünsenize dondurma yiyemiyorsunuz. Hele şu sıcak yaz aylarına girmişken soğuk şeylerden uzak durmak :/

Ya da ekşi,sıcak şeyler yemek size zulüm gibi geliyor. Ufak bir problem diş problemi hayat alışkanlıklarınızı değiştiriyor yaşam kalitenizi azaltıyor. Olabilir mi evet. Çevremde bu sıkıntıyı çeken tanıdıklarım var benim de maalesef. Benim böyle bir sorunum yok. Çok şükür. Ama sorunu olanlarında artık canlarını sıkmalarına gerek yok.

Bugün Sensodyne, biz bloggerları güzel bir kahvaltı ile ağırladı. Sofa Otel’de Nişantaşı’da güzel bir pazar kahvaltısı ardından da Doç Dr. Tosun Tosun bizlere diş hassasiyetinin hangi durumlarda ortaya çıktığını ve çözümü için geliştirdikleri ürünün nasıl bir etki gösterdiğini anlattı. Kahvaltının ardından stresli şehir hayatının etkilerinden arınmak için yapabileceğimiz klasik yoga çalışmalarını öğrenme ve uygulama fırsatı bulduk.

Sensodyne’in bu yeni diş macunu, sinir sisteminin sıkıntısız çalışabilmesi için diş kökünde uygun dengede olması gereken Potasyum Nitrat’ın dişe uygulanması sonucu hassasiyet sorununu ortadan kaldırıyor. 60 saniye de sorunu çözüyor ve düzenli kullanımda da uzun vadede rahatlık sağlıyormuş.

Dondurma yiyemeyen,buzlu su içemeyen insanlar için harika bir haber. Sıcaklarda serinlemek korkulu rüya olmaktan çıkacak 🙂

Doç Dr. Tosun Tosun’u dinlemeden önce de gayet keyifli sohbetler içindeydik. Masamız okumaktan hoşlandığım blog sahipleriyle oldukça renkliydi. Sohbete doyamadım. Blogger arkadaşlarımla yeniden görüşmeyi iple çekiyorum. Bu güzel organizasyon için Excel iletişim’e Ve Aylin’e çok teşekkür ederim.

Berna Mutlu Aytekin

3 yorum

  1. saglıklı mutfak   •  

    Berna’cım vallahi çok hızlısın 🙂 Gerçekten süper bir gündü. Tekrar görüşmek dileği ile.

  2. NiLaY   •  

    Valla bu ne hız böyle 🙂 taıştığımıza sevindim canım.. görüşürüz yeniden diyorummm

  3. berna   •     Yazar

    ben de çok eğlendim canım yeni etkinliklerde görüşürüz yine inşallah 🙂 Hızlı olmak zorundayız zaman çabuk geçiyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir