Çılgınlar gibi alışveriş yapmak için

Fotoğraf makinesi alacağım diye yaptığım araştırmanın haddi hesabı yok 🙂 Haziran’da benim olacak Canon 500d. İnşallah umarım, dua ediyorum olsun diye. Bilgisayar başında gezinirken bu alışveriş sitesi ile karşılaştım.

Bu tür sitelere e-ticaret demek istemem. Bana itici geliyor. Alışveriş sitesi işte ismi tam doğru oturmuş. Özellikle de çılgın kısmı tam benden bahsediyor. Sitenin tasarımı özellikle üstündeki hediye paketleri beni sayfaları kurcalamaya teşvik etti. Bu siteler çoğaldıkça çalışan insanın mağaza mağaza dolaşma sıkıntısı kalmayacak. Sizi de tanıştırayım: Çılgın Alışveriş.

Kargo ile gelen paketleri de header’daki gibi süslerler ise süper olur gerçekten 🙂 Hediye paketi almaya bayılıyorum 🙂 Bazı kampanyaları da varmış onunla ilgili bilgi almak için de şuraya bakabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

7 yorum

 1. sevda   •  

  Geçenlerde harika bir çanta aldım bu siteden, aylardır mağzalarında bulamadığım çantaya rastladım ve hemen aldım. Kullanımı basit, güvenli ve teslimatta sorun yaşatmıyor. öneririm.

 2. berna   •     Yazar

  Güzel günlerde kullan Sevda 🙂

 3. zeynep   •  

  gerçekten harika bir site.. hem güvenilir hem de birçok ürün çeşidini barındırıyor.. fiyatlar da uygun.

 4. Deniz Y.   •  

  sevimli güvenli renkli A dan Z ye bir sürü çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz bir site…

 5. Kaan   •  

  Bir çılgın olarak bende kullanıyorum ve öneriyorum 😀

 6. niyazi   •  

  cılginalısveris.com dan 2 adet bilgisayar donamım parçası aldım ürünlerde herhangi bir sorun çıkmadı ve istediğim sürede adresime ulaştı , interneten alışveriş yapan herkese cilginalısveris.com u tavsiye ederim , ayrıca sitenin renk tasarım uyumu diğer e-ticaret sitelerinin görsellik olarak baya üstünde , bu alanlarında ne kadar ciddi olduklarının göstergesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir