Yemelik kitaplar

Yemek kitapları çıkartan dostlarım, bloglarına koydukları fotoğraflardan elimi uzatıp bir lokmacık ağzıma atmak istediğim blog yazarları var.

Yemek tüm duyularına hitap ediyor. Renkleri, sunumu sizde yeme isteği uyandırması için büyük etmen. Size yeni keşfettiğim Çekmece Yayınlarının güzel kitaplarından bahsetmek istiyorum. Sayfalarını karıştırmak çok tehlikeli. İnsanı diyetten çıkartır şimdiden uyarıyorum.

Şu an önümde duran kitap çılgın pizza tarifleri içeriyor. 50 farklı tarif içinde saklı. Buna benzer şekilde hazırlanmış Makarna, Tart ve Turta, kitapları da mevcut. Bir de bu serinin dışında buzdolabınıza magnet olarak yapıştırabileceğiniz Browni, Kremalı Kurabiye, Mini Kek ve Kurabiye kitapları da varmış. Kitapların neler olduğunu şuraya tıklayarak inceleyebilir, fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

pizza kitabı çekmece yayınları

 

Magnet kitaplarda ise 30 ayrı tarif bulunuyor. Buzdolabına yapıştırabileceğiniz yemek kitapçıkları kolayca elinizin altında olabilecek.

Çekmece Mıknatıslı Yemek Kitapları

 

Kitapçılarda bulabileceğiniz bu seri ile sevdiklerinize güzel bir yılbaşı armağanı yapabilirsiniz. Çocukları ile mutfakta vakit geçirmek isteyen annelerin de oldukça hoşuna gideceğini düşünüyorum. Ne de olsa küçük şefler yetiştirmek sizin elinizde hanımlar, beyler…

Berna Mutlu Aytekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir