Buluştrend vol.3

Ne kadar mutlu oldum anlatamam. Teşekkürler Ömer Ekinci. Organizasyon harikaydı. Çok güzel vakit geçirdim. Yeni insanlar ile tanışmak aslında tanışmış olduğun, bir sürü paylaşım yaptığın, fakat “el sıkışmadığın” kişilerle buluşmak. Buluştrend bize böyle bir ortam sağladı. İpek Aral Kişioğlu ile kameralardan fırsat bulup bir iki kelime konuşabildim. Ufak ufak paylaşımlarda bulunduğum arkadaşların beni hatırladığını tanıdığını görmek de ayrıca şaşırttı. Hem şimdi yazar kategorisinde olduğum için kendimi bir de

şanslı hissettim ki sormayın. Yazılarıma yorumlarını da beklediğim çok özel insanlarla uzun uzun sohbet etme fırsatım oldu. Bana bir sürü şey öğrettiler.

Yasemin Hanım’ı takip listemde olmamasına rağmen benim feedlerime yaptığı yorumlar ile takip ediyordum. Buluştrend’de en çok buna üzüldüm keşke daha önceden takip etseymişim.

Uğur Hoca’nın yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor zaten insan. Bankacılık ve sigorta sektöründe bir dönem çalıştığımız için anlatacakları ilgimi çekiyor galiba. Ama herhalde o ne anlatsa ben dinlerim:) 6 saat konuşmuşuz. Mesai olsa sıkılır insan. Su içmek ister, bir kalkıp yürümek ister. Halbuki  ben ondan  gözlerimi ayırmadım:)

Neşesi ve etkileyici hayata bakışı ile Yasemin Sungur.

Bilgi birikimi ve bal damlayan cümleleri ile Uğur Özmen.

Heyecanı ve yeni bir şeyler yapma isteği ile dolu Evren Elif Kuyu.

Misafirperverliği ile Ömer Ekinci.

Güzel gülümsemesi ve kendisi kadar tatlı kardeşi ile İsmail Emrah Demirayak ve Ece Demirayak.

Güzel sohbeti ile yediğimiz yemeğe tad katan Arzu Cihangir.

Çok sohbet etme imkanı bulamasak da, Sevgili Eva Çiton.

İyimser yorumlarını ve yeni çalışmalarını heyecan ile beklediğim Murat Esenli.

ve eski arkadaşlar Cihan, Seviye, Funda ismini sayamadığım bir sürü FF sakini:) güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Bir sonraki Buluştrend‘de yine görüşelim.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

3 yorum

  1. Uğur Özmen   •  

    Bıkmadan, sıkılmadan ve yıkılmadan 6 saat beni dinleyebildiğin için, çin işkenceine dayanıklılık büyük ödülünü hak ettin.

  2. admin   •     Yazar

    ben iki blogun var zannettim:) düzeltim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir