Borusan Contemporary – Sokakta Sanat Instagram yarışması

Instagram yarışmalarına bayılıyorum. Daha önce bir çoğuna katıldım ve jüri olarak yer aldım. Yarışmalar çok heyecanlı geçiyor. Siz de fotoğraflarınıza güveniyorsanız şimdi sizleri yeni bir Instagram yarışması hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Borusan Contemporary sizleri sokakta sanatı keşfetmeye davet eden bir yarışma düzenlemiş. #SokaktaSanat etiketiyle Instagram’da takip edebileceğiniz yarışma bizleri sanata daha çok yer vermeye, müze gezmeye, sanat eserlerini tanımak ve sanat dünyasında neler olduğunu takip etmeye teşvik ediyor. Bu aslında çoğumuzun planlarında yer alıyor. Ama sonuç olarak baktığınızda sanat aslında hayatımızın merkezindedir. Sanatı hayatımızın geçtiği sokaklarda görmemizi ve paylaşmamızı teşvik eden bir yarışma ile Borusan Contemporary bu farkındalığı yaratmak istemiş.

sokakta sanat

 

Instagram üzerinde, 8 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan yarışmaya katılmak için Sokakta Sanatı anlatan fotoğrafınızı, @BorusanContemporary ’yi tagleyerek ve #SokaktaSanat etiketi ile paylaşmanız yeterli.  Yarışmanın jüri üyeleri arasında Instagram’ın ünlü isimleri @MustafaSeven ve @SezYilmaz yer alıyor. Ödüllerin, iPhone 6, GoPro ve Sony MDR-1R Kulaklık olduğu yarışmada, jürinin seçeceği ilk 30 kişiyi Borusan Contemporary’nin sürpriz ödülleri bekliyor.

Borusan Contemporary’nin Instagram hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflara ve yarışma hakkındaki detaylı bilgilere ise http://sokaktasanat.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

sokakta sanat borusan

Şimdiden tüm katılımcılara başarılar dilerim…

Berna Mutlu Aytekin

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak