Biz uçmadık, siz de uçmayın

Çek bir Duster projesi kapsamında video çektiğimizden ve bunu yaparken çok eğlendiğimizden şurada bahsetmiştim. Nihayet senaryosunu yazıp oynadığımız videomuz sizler ile paylaşmaya hazır.

Hasta olduğum için kazaklar ile gezinmiştim. Üstelik karga sesim belli olmasın diye konuşmadım bile. İşte o yer aldığım “Uçmayın” videosuna şu linkten erişebilirsiniz. Master of Duster ekibi olarak bir kaç senaryo arasından bunu uygulanabilir bulduk. Kamera arkası görüntülerinde de videoya hazırlık aşamalarımız yer alıyor. Gökten peynir yağsın diye bağırıp durmuşum. Açık hava insanın iştahını açıyor demek ki 🙂 Onu izlemek içinde sizi şuraya alalım.

Eğer becerebildiysem de üstte videomuz yer alıyor. Oy verirseniz biz birinci oluruz. Ben mutlu olurum. Twitter ve Facebook’ta paylaşmayı da unutmayın ne kadar çok kişi görse o kadar çok sevinme şansım artar 🙂

Duster’ları deneyip balçıkların içinde dolaşmak bir sürü fotoğraf çekmek çok keyifliydi. Fotoğrafları da düzenleyip fotobloga atacağım oradan takip edebilirsiniz.Bir hafta sonunda puslu havanın en çok yakıştığı yerlerden birinde Çatalca’da bu video’yu çektik. Bizler Master of Duster ekibi olarak Yasemin Sungur, Barış Evren Erdoğan, Alp Solak ve Bernam (yani benden) oluşan 4 kişilik bir blogger ekibiyiz.

Kimiz, nasıl insanlarız bir kaç soruya cevap vererek kendimizi şurada size tanıtmaya çalıştık.

Benim asık suratlı halim tamamen ışığa duyarlılık ve nezle olmaktan kaynaklanıyor.

Bir önceki gün kötü bir hava ve bir sürü yağmur olmasına karşın bir sonraki gün yani bizim çekimin yapılacağı gün havanın şansımıza böyle güzel olması. Güle oynaya video’yu çekip evlerimize doğru Duster’lar ile yola koyulmak. Proximity’nin bizi memnun etme çabaları gerçekten takdire şayan bir durumdu. Benim için çok eğlenceli bir organizasyondu. Şimdi videomuz da görücüye çıktı pamuk eller oy vermeye 🙂

Berna Mutlu Aytekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir