Bilişim Yıldızları 2010

Bilişim Yıldızları 2010 için jüri olma teklifi geldiğinde bu kadar yoğun çalışmıyordum. Seve seve kabul ettim. Yarışmayı düzenleyen heyet beni düşündüğü için heyecanlandım da biraz. Ne de olsa ilk jürilik deneyimim olacaktı. Heyecanla başvuruların alınmasını bekledim. Hangi yarışmacıları değerlendireceğimi merakla beklemeye başladım.

O dönemde dediğim gibi pek yoğun değildim. Fotoğraf makinesini yeni almıştım ve bol bol fotoğraf çekerek vakit geçiriyordum. Jürilik teklifini kabul etmemle beraber 3 ayrı projeyi yürütmeye başladım. Part time işler de olsalar 3 adet ayrı konu, firma, raporlama yaptığım kişilerin farklı olması beni oldukça trafiği yoğun bir jüri üyesi haline getirdi. Bilişim Yıldızları 2010 benimde yıldızımı parlattı biraz galiba.

Web üzerinden yarışma ile ilgili şekil şartlarının nasıl olması gerektiğini hatmettikten sonra bu sefer de oylama sürecinde çeşitli sorunlar çıktı. Hadi onları da atlattık sonra ödül törenini beklemeye başladım. Ödül törenine katılmak için gün sayarken işe başladım. Tam zamanlı bir iş ve ona alışma süreci beni yine alt üst etti. Gece 2’ye kadar çalışıp toparlamaya çalıştım. Yok yetişmedi, yine başarılı olamadım. Ödül törenine gidemedim. Ödül törenini web üzerinden izlerim umuduyla da eve geç saatlerde döndüm. Sonuçları FF aracılığı ile öğrendim şimdi ise yine bir araştırma ile diğer sonuçlara ve atmosferin nasıl olduğuna ulaşabildim. Bir blog yazarı bu yazısında tüm detayları paylaşıyor. Geceden fotoğraflar da var. Gayet detaylı gitmiş kadar oldum. Eline sağlık.

Blog kategorisinde yarışan yarışmacıların ödül sıralaması da aşağıdaki gibi. Beklediğim gibi bir sıralama oldu.

Bilişim Yıldızları e-blog Kategorisi Ödülleri

Hepsini ayrı ayrı takip ediyordum zaten, buradan da tekrar kutlamak isterim.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir