Bi’ büyük eğlenceye hazır mıyız?

Artık geleneksel hale gelen Yeni Rakı’nın harika bir gece yaşattığı bol kahkahalı, bol eğlenceli #BiBuyukFest’lerin bu sene üçüncüsü düzenleniyor. İlk ikisine de katıldığım gibi bu üçüncüye de katılmak var aklımda.

Ortamı kısaca anlatayım diyeceğim ama geçen senelerde çektiğim fotoğraflar fazlasıyla anlatacaktır.

Rekorlar kitabına mı girmedik, sevdiklerimizle Emel Sayın’a eşlik mi etmedik, yağmur altında Gripin ile “Durma yağmur durma” mı demedik, dansözlerle göbek atıp, fallar mı baktırmadık. Kısacası bizim ekip yani tüm sosyal medya arzı endam ettik. Eğlencenin dibine vurduk. Geçmiş organizasyonlar ile ilgili yazıma göz atmak için buraya tıklayın.

Bu sene de kadro muhteşem. Aşağıda Bi Büyük Fest ile ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Beni muhtemelen elimde fotoğraf makinesi ile mutlu insanları fotoğraflarken göreceksiniz. Oradaysanız ve beni sadece sosyal medyadan da tanıyorsanız bile buyrun gelin muhabbetin dibine vurabiliriz.

Etkinlik organizasyonunda yine işini bilen arkadaşlarım var. Geçen sene bastıran sağnak yağmurun altında hepimize abartmıyorum 5 saniyede yağmurluk ulaştırmalarını hala unutmuyorum.

Eminim Zarakol yine enfes bir işe imza atacak. Gecenin sonunda Yeni Rakı rüzgar, Emel Sayın’nın sayesinde herkes yine bir tatlı bir hoş olacak.

Benden size tavsiye bu sene annenize babanıza bir iyilik yapın ve onları Bi’ Büyük Fest’de onlara özel hazırlanan muazzam sofranın başına oturtun bırakın gerisini Emel Sayın halleder.

“Turkcell Kuruçeşme Arena’da 30 Haziran 2012 Cumartesi günü gerçekleşecek olan “Bi’ Büyük Fest”te, Emel Sayın, Gökhan Tepe, Göksel ve Büyük Yeni Rakı Orkestrası sahne alacak. Cem Davran’ın sunuculuğunu yapacağı festivalde, katılımcıları İstanbul Boğazı’nın büyüleyen görüntüsü eşliğinde rakı, meze ve müzik ziyafeti bekliyor. Biletler Biletix’te.

Türkiye’nin sofra ve eğlence kültürüyle özdeşleşen efsane markası Yeni Rakı’nın lezzet ve müziği buluşturan etkinliği “Bi’ Büyük Fest”in üçüncüsü için geri sayım başladı.

30 Haziran Cumartesi günü kapıları 17:30’da açılacak festivalde Emel Sayın,  Gökhan Tepe ve Göksel hem bireysel hem ortak performanslarıyla, “Boğaz Manzaralı Gazino” deneyimini festival katılımcılarıyla birlikte yaşayacaklar. Bi’ Büyük Fest’i masalarda izleyecek olan katılımcılara Hilton’un özel menüsünden lezzetler sunulurken bistro alanından bilet alan katılımcılar için ise Türkiye’nin farklı yörelerine özgü yiyecek ve içeceklerin sunulduğu birçok lezzet durağı da yer alacak. Katılımcılar, sahne performanslarından önce çim alanda kendilerini bekleyen çeşitli aktivitelerle festivalin tadını çıkartabilecekler.

Eğlence kültürümüzün en önemli parçalarından Gazino kültürünü yeniden canlandıran Yeni Rakı, İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarası eşliğinde, açık havada rakı-meze-müzik ziyafeti yaşamak isteyen herkesi Bi’ Büyük Fest’e bekliyor.

Biletler Biletix’te! (Biletix satış linki)

www.bibuyukfest.com

Program:

17:30 Kapı açılışı / Çim alan aktiviteleri

19:30 Büyük Yeni Rakı Orkestrası

20:00 Masalara Yemek İkramı Başlangıcı

20:40 Göksel Konseri

21:35 Gökhan Tepe Konseri

22:35 Emel Sayın Konseri

*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik girişinde kimlik kontrolü yapılacaktır.”

 

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir