Berna gezmelerde…

Bu hafta oldukça yoğun olacak. Bugün evimde dinleniyorum ve enerji topluyorum desem yeridir herhalde. Umarım bu koşturmadan çıkıp da yazıları yazıp size iletmeyi başarabilirim 🙂 Koşturmacamız yarın başlıyor. Sabah Excel iletişim’in davetiyle Sensodyn ‘in etkinliğinde bulunucağım. Önce güzel bir kahvaltı edip yeni blogger arkadaşlar ile tanışacağız ardından Sensodyn hakkında bilgi alacağız. Sonra yoga yapmayı öğreneceğiz. Kendimi dinlendirebilmek ve yeniden enerji toplayabilmeyi öğrenmek benim için güzel bir deneyim olacak. Ardından akşama kadar Nişantaşı’da gezinmeyi, sokaklarındaki çiçek kokularını içime çekmeyi planlıyorum.

Akşam saatlerinde yine yollardayım.”10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Kampanyası” na katkı sağlamak için Türk Eğitim Derneği’nin organize ettiği ve benim kaç zamandır izlemek istediğim bir tiyatro gösterisi için İş kulelerinde olacağım. Alevli günler oyunun adı. Erkan Can’ı, Levent Üzümcü’yü, Cem Davran’ı izlemek oldukça keyifli olacaktır. Üstelik yanımda annem de olacak. Bu harika oyunu seyrettikten sonra izlenimlerimi yazmak istiyorum mutlaka zaman ayırmalıyım. Muhtemelen oyundan çıktıktan sonra sıcağı sıcağına yazarım. Eğer siz de izlemek isterseniz tedistanbul (at) ted.gov.tr adresine Belgin Başar’a mail atabilir 30, 50,100 TL tutarındaki biletler ile kampanyaya destek olabilirsiniz.

Oyun geç saatlerde biteceğinden muhtemelen annemin evinde kalacağım ve ertesi sabah erkenden koştur koştur eve geleceğim. Pazartesi günü eve gelecek olan büyük bir kutu olacak. Denemem için gönderilen bel rahatsızlıklarımı bir nebze azaltacak bu ürünü de merakla bekliyorum. İzlenimlerimi sizinle paylaşırım umarım faydalı bir üründür.

Ürünü evde  beklerken komşumun oğlunun yeni yaşını kutlamak için söz verdiğim üzere kocaman bir pasta yapacağım. Saat 4’e doğru o işi de bitirip koşa koşa Doğan Medya Center’a gitmem gerekecek. Mor ve Ötesi’nin konseri var. Berna olmazsa 1 şarkı bile söylemeyiz demişler. Onları kırmak istemem. Aşk ile dans edip eğlenip akşam güle oynaya eve geleceğiz.

Çarşamba iş görüşmelerim ile ilgili güzel haberler almayı ümit ediyorum. Cuma günü çıkacağımız yolculuk için biraz hazırlık yapacağım. Cuma sabaha karşı güneşin doğuşunu Aşk ile başka bir şehrin kıyısında karşılayacağım. Hem Lancer’ı test etmiş olacağız hem de keyifli bir yolculuk yapacağımızı düşünüyorum. Zonguldak’a gidince söz, sizin için bol bol çilek yiyeceğim ve uçsuz bucaksız Karadeniz’i seyredeceğim. Olur da yolculuk ertelenirse MSA’da Knorr etkinliğine katılacağım. Daha önce gitmediğim MSA’yı çok merak ediyorum. Her seferinde bir aksama oluyor davetlerine henüz hiç gidemedim.Gidemesem de beni her etkinliğe davet eden Ünite İletişim Hizmetlerine ve Sinem Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Bu hafta program yoğun şimdiden yoruldum. Enerjim bol olsun. Ve sizlerin de…

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir