Benimgunlerim.com 7 yaşında

Ben anlattım. Siz okumaktan sıkılmadınız. Her gün daha da çok kişi ziyaret etti benimgunlerim.com’u. İlk yorum geldiğinde çocuk gibi sevinmiştim. Dün gibi hatırlıyorum. Burada bir şeyler yazıyor olmanın motivasyonu yazdıklarımın birilerinin hayatını kolaylaştırdığına ve aradıkları şeyi yazılarımda bulduklarına inanmam. Fayda sağlıyor olmak en büyük motivasyon. Bir yandan da hayatımı kaleme alıyorum bir nevi. Benim içinde geriye dönüp bakınca vay be neler yaşanmış dediğim bir yer benimgunlerim.com.

Kendi günlerimi anlattığım, öğrendiklerimi paylaştığım blogum Benimgunlerim.com bugün bir yaş daha büyüyor. 7 yaşında oluyor.

Sizinle blogum ile ilgili ufak bir istatistik paylaşayım. Bugünlere aşağıdaki rakamlar ile geldik.

Bugün itibariyle blogda 558 yazım bulunuyor. Sizlerden 773 tane yorum gelmiş. En çok okunan yazım Instagram’da popüler olmanın yolları2013’ün son aylarında yayınladığım yazım bugüne kadar 30.000 kadar okunmuş. Tam da peşinde hemen hemen aynı rakamlara yaklaşmış aynı dönemde yayınlanmış Mobil fotoğrafçılık ve instagram için kullandığım uygulamalar yazım var. Onları da otomobil, mobil uygulamalar, akıllı telefonlar ve sinema izlenimleri ile ilgili yazılarım izliyor. Seneye bu listeye hamilelik ile ilgili yazdığım yazılarım da eklenecek diye umuyorum. çünkü yakın zamanda benim günlerim’de güzel değişiklikler olacak. Bebekli bir yaşam bizi bekliyor. Elbette onun öğretileri de olacaktır. Yeni maceralarda buralarda buluşacağız eminim.

Benimgunlerim.com’a gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.

Umarım daha uzun yıllar buralarda buluşuruz.

Sevgiler…

Berna

Berna Mutlu Aytekin

Senin yorumlarınla bu yazı daha güzel olacak