Benimgunlerim.com 6 Yaşında

19 Şubat 2009’da gözlerini açan blogum bugün 5 yaşını dolduruyor. Ben 5 boyunca sizlerle blogumda 578 yazı paylaşmışım.

Yazı demek ne kadar kolay değil mi? İçimden geçenler, öğrendiklerim, deneyimler, okuduklarım, seyrettiklerim, cevap bulamadıklarım, mutluluklarım, üzüntülerim, özlemlerim, anılarım… Hepsi burada sayfalar arasına saklı. Düşüncelerim kara kaplı bir deftere değil de sizlerin açık okuyabileceği bir web sayfasına taşınalı 5 sene olmuş.

Benim Günlerim bunca zaman içinde sizlerden 641 yorum aldı. Hepsinin kalbimde yeri ayrıdır. Katıldığım ve katılmadığım bir çok yorum oldu. Hepsine saygı duydum. Hakaret boyutunda olmayan her fikre yazımın altında yer verdim. İletişim formundan bana gönderilen her maile cevap yazdım. Yeterince tatmin eden bir cevap yazamadıklarım olduysa buradan özür diliyorum. Mümkün olduğunca sizden gelen her merak ettiğiniz konuyu deneyimleyip burada paylaşmaya çalıştım. Bu bazen bir yemek tarifi oldu bazen ise bir mobil uygulama, bir telefon, bir restoran. Günlük telaşlarınız içinde görüşlerimi merak etmeniz beni hep sevindirdi. Sizlere şükran duyuyorum.

Yoğun dönemlerden geçip de buraya iki kelime yazamadığım zamanlarda beni motive eden mailleriniz oldu. “Madem senin günlerin neden yazmıyorsun?” diyen o maili hala dün gibi hatırlıyorum. Tekrar tekrar teşekkürler. Elimi klavyeden hiç çekmedim sayenizde.

5 yıl içinde beni okumaktan vazgeçmeyen sürekli ziyaret eden o %43’lük okuyucu kitlesine, yazılarımı paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamı sağlayan herkese, yorumlarıyla yazılarımı zenginleştiren, deneyimleriyle konuya başka açıdan bakmamı sağlayan okuyucularıma, burada paylaştığım içeriklere değer verip kendini blogum yoluyla tanıtmak isteyen tüm markalara, bloguma değer verip beni portallarında, kendi bloglarında konuk eden tüm blogger, yazar, dergi ve gazetelere, öğrendiğim bir çok konu için ömür boyu şükran duyacağım Taylan‘a, kahrımı çeken her aradığımda bana yardımcı olan sevgili Ahmet‘e, blogum çöktüğünde başını ekşittiğim, tema değiştirmek istediğimde, eklentiler ile boğuştuğumda hep telefonun bir ucunda bana ses veren Simto‘ya ve son olarak bilgisayar başında saatlerimi geçirmeme bozulmayan sevgili aileme, hepinize çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Umarım uzun yıllar beraber oluruz.

Sevgi ve saygılarımla…

Berna

 

Image Credit: True Blood Fan Source

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir