Bardabas aktivite kutuları ile tanışın

Efendim ben kendilerini çok sevdim. O yüzden bu ilginç ürünleri sizlerle de tanıştırmak istedim. Bardabas bebekleriniz için aktivite kutuları tasarlayan ve bunları üyelik paketleri ile sizlere ulaştıran bir kadın girişimi. Bunu da gururla söylüyorum. Yaşasın kadın girişimciler. Bardabas’ın girişimcisi sevgili Saba Bener ile Arya Kadın Yatırım Platformunda tanışma fırsatı buldum. Bana Bardabas’ı ve çalışma prensiplerini anlattı. Şu an 2-3 yaş, 4-6 yaş ve 7- 10 yaş arası çocuklar için aktivite kutulları oluşturuyorlar. Bana verdikleri müjdeye göre bu yıl 12-24 aylık bebekler için de aktivite kutuları oluşturacaklarmış. Biz Ali ile beraber hemen listeye ismimizi yazdırdık.

bardabas aktivite kutluarı

Size biraz da kutuların içeriğinden bahsedeyim;

Her ay farklı bir başlık altında hazırlanan Bardabas Çocuk Aktivite kutuları, ayın aktivitelerini birleştiren kitap ve aktiviteler ile 2-10 yaş çocukların yaş gruplarına göre gönderiliyor. Bardabas kutularında aktiviteleri nasıl yapacağınızın anlatıldığı açıklamaların yanı sıra, yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler de yer alıyor. Karton bulmakla, yapıştırıcı ya da renkli kağıt aramakla uğraşmıyor, yalnızca kutuyu açıyor ve içindekilerle aktivitenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Detaylı bilgi için Bardabas müşteri temsilcilerini 0212.912 08 68  no’lu telefondan arayabilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen fakat bu zamanda da çocuğunun gelişimine katkı sağlamak isteyen ne yapacağını bilemeyen ebeveynler için Bardabas harika bir seçenek. Daha erken yaşlar için de üretilmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

 

Berna Mutlu Aytekin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir