Banzai eve ulaştı.

Geçen hafta Bürosit’den yetkililer benimle iletişime geçtiler. Sizlere daha çok yazı yazabilmem için daha rahat koltuklarda oturmam gerektiğini söylediler 🙂 Bu yüzden de Banzai ile bir hafta kadar keyif yapmamı istediklerini öğrendim. Şaka bir yana “Denemek ister misiniz?” dediklerinde zaten bel ağrısı ile uyanmıştım. Koltuğu web sitelerinden inceledim ve “Bu Banzai tam da bana göre” dedim. “Hemen yollayın hemen seve seve deneyeceğim”cevabını verdikten 1 hafta sonra koltuk oflayıp puflamadan 6 katı çıkan DHL yetkililerinin omuzlarında evime ulaştı.

Şu an koltuk üzerinde keyif yapıyorum. Sizinle çektiğim fotoğrafları paylaşayım. Bir daha ki hafta bel ağrısı ile ilgili sonuçları da anlatırım. Umarım daha az rahatsızlık çekerim. Oturuş bozukluğundan kaynaklandığı için doktorlar krem ile tedavi ediyorlar. O da çok etkili olmuyor. Sanırım güzel bir Spa masajı benim için iyi gelecektir. Önce Banzai’nin rahatlığından yararlanayım.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

2 yorum

  1. Ayşen   •  

    Bernacığım umarım Banzai bel ağrılarına iyi gelir;) sonucu bildirmeni sabırsızlıkla bekleyeceğim;) Ve aynı zamanda da acil şifalar diliyor, öpüyorum…
    Kucak dolusu sevgiler…

  2. berna   •     Yazar

    Koltuğun üzerinde bir ayarlama yeri varmış onu ancak çözdüm şimdi gerçekten çok rahat etti belim. Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Öpüyorum canım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir