Auto Show başladı

Auto Show 2010 Uluslararası Otomobil Fuarı başladı. Ben heder oldum. Gece gündüz kavramım karıştı. Bana sürekli gündüz sanki. 2 gündür aniden gelişen hastane durumları da günüme yorgunluk, sıkıntı, evham, ayak şişkinliği bir miktar da üzüntü kattı. Ama hepsi geçecek. Hayat eğlendiğim sürece var ya şimdi üzüntülü şeyler ile kafa şişirmek istemiyorum.

Güzel şeylerden bahsedelim ben de neşeli haberler alınca daha mutlu keyifli olacağım 1 hafta beklemedeyiz.

Şimdi bahsedeceğim haber geçen aydan gerçekleşeceği belli olan bir mevzu. Efendim bendeniz arabam.com ve Milliyet için Bir Kadının gözünden Auto Show Fuarı fotoğraflarını çektim. Milliyet’te yayınlanacak şu galeri için gece 4’e kadar çalıştık.

Çok yoruldum. Çok çok yoruldum. Ama 2 günde 500.000 kişiye ulaştı. Bu yakın zamanda aldığım en güzel haber. Foto galeriden bir kaç kare paylaşıyorum. Yaklaşık 750 fotoğraftan 140 tanesi kullanıldı.

Seçimi ben yapmadım. O yüzden kendi seçtiklerimi foto blogda yakında paylaşacağım.

Fotoğraf çekerken de topuklu ayakkabı giyme gafletinde bulunduğum için gezerken resmen acı çektim. Gece Fiat’ın kokteyli vardı. En güzel kareleri orada yakaladım diyebilirim. Eski otomobiller çok güzeldi.  Fotoblogda bir sürü sevdiğim Auto Show  fotoğrafı olacak onları da buradan takip edebilirsiniz.

Berna Mutlu Aytekin
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir